-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Моторний привід MZ-4.4.
Тендер Prozorro UA-2021-02-16-010301-a
Завершена
3 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
Номер:
8535b255620d4ee9a5f9d4d430c6dca3
Внутрішній номер закупівлі:
8641004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-16-010301-a
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
36 000.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2021 14:48 - 22.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2021 14:48 - 04.03.2021 00:00
Аукціон:
04.03.2021 14:28 - 04.03.2021 14:49
Період кваліфікації:
04.03.2021 14:49 - 05.03.2021 10:54
Період завантаження договору:
05.03.2021 10:54 - 25.03.2021 10:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДетально умови оплати викладено в проєкті договору поставки
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Моторний привід MZ-4.4.
Кількість
6 штуки
Період постачання
25.03.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВТОФОРМУЛА ЦЕНТР"
Оскарження: 05.03.2021 10:54 - 16.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33921034
-
Контактна особа:
Єфремов Антон 380612895664 avtoform@ukr.net
-
Адреса:
69050, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, КОСМІЧНА, 119
Оскарження: 05.03.2021 10:54 - 16.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 564 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 564 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2021 10:54
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "Луч"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19463286
-
Контактна особа:
Потімкова Ганна 380577199949 info@luch.net.ua http://luch.net.ua
-
Адреса:
Україна, 61003, м.Харків, пров.Троїцький,8
Початкова пропозиція
3 594 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 594 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
e986da1e3f924b5db40f499e3685139a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-16-010301-a-c1
Постачальник:
ТОВ "АВТОФОРМУЛА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33921034
-
Контактна особа:
Єфремов Антон 380612895664 avtoform@ukr.net
-
Адреса:
69050, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, КОСМІЧНА, 119
Номер договору:
UA20-2021-00423/000
Сума договору:
3 564 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 970 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.03.2021 16:27
Статус:
Розірваний