-
Відкриті торги
-
КЕП
Моторний привід MZ-4.4.
3 564 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e986da1e3f924b5db40f499e3685139a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-16-010301-a-c1
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Контактна особа:
Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "АВТОФОРМУЛА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33921034
-
Контактна особа:
Єфремов Антон 380612895664 avtoform@ukr.net
-
Адреса:
69050, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, КОСМІЧНА, 119
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Номер договору:
UA20-2021-00423/000
Дата підписання:
22.03.2021 16:27
Період дії договору:
22.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
3 564 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 594 000.00 UAH)
Причини розірвання договору:
за взаємною згодою сторін
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Моторний привід MZ-4.4.
Кількість
6 штуки
Період постачання
25.03.2021 - 31.12.2021