-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-02-16-006760-a
Пропозиція, подана учасником, та всі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. Пропозиція, подана учасником, та всі документи, що мають відношення до неї, можуть бути складені іншою (іноземною) мовою. У разі надання будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні мати обов’язковий автентичний переклад українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги не відбулися
235 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 180.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 180.00 UAH
Номер:
20db0f06511c448eac28b57f2a5f0b02
Внутрішній номер закупівлі:
8636274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-16-006760-a
Замовник:
ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02540096
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Ткачук +380938100406 vpubug@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
235 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 180.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2021 12:33 - 22.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2021 12:33 - 04.03.2021 00:00
Аукціон:
з 04.03.2021 15:25
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти
Кількість
9500 літр
Період постачання
18.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
44700, Україна, Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, буд. 10
На карті