-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-02-16-006760-a
Пропозиція, подана учасником, та всі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. Пропозиція, подана учасником, та всі документи, що мають відношення до неї, можуть бути складені іншою (іноземною) мовою. У разі надання будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні мати обов’язковий автентичний переклад українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги не відбулися
235 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 180.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 180.00 UAH
Період оскарження:
16.02.2021 12:33 - 28.02.2021 00:00
Вимога
Вирішена
Дискримінація
Номер:
02c8ce65a0ec4ae78dfc83cec47ef3c0
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-02-16-006760-a.b1
Назва:
Дискримінація
Вимога:
Вимагаємо вилучити дискримінаційні вимоги Тендерної документації, керуючись статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі, щодо:
- надання одночасно ліцензії на роздрібну та оптову торгівлю для здійснення поставок товарів та виконання послуг (згідно з предметом закупівлі);
- надання єдиного зразку талонів, по яких буде здійснюватися можливість заправки по всіх запропонованих АЗС.
Детальний опис вимоги у завантаженому файлі.
У разі не вилучення вищезазначених умов тендерної документації - звернемося до АМКУ.
Пов'язані документи:
Учасник
- ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ.pdf 19.02.2021 15:20
Дата подачі:
19.02.2021 15:20
Вирішення:
Доброго дня, розглянувши вашу вимогу щодо закупівлі UA-2021-02-16-006760-a Замовником було прийнято рішення задовольнити вимогу задля уникнення дискримінації учасників та дотримання чинного законодавства.
Статус вимоги:
Задоволено