-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аналізатор сечі напів-автоматизований за ДК 021:2015:38430000-8 – Детектори та аналізатори (НК 024:2019 – 35774 – Аналізатор сечі, напів-автоматизований)
Тендер Prozorro UA-2021-02-16-000769-b
Завершена
418 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 090.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 090.00 UAH
Номер:
a9b33e7deac84ab4acf1bba168bd5c1b
Внутрішній номер закупівлі:
8632843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-16-000769-b
Замовник:
КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, місто Іршава, ПРОВУЛОК ШЕВЧЕНКА , будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цогла Марина Юріївна +380976881965 irshava.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
418 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 090.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2021 11:05 - 22.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2021 11:05 - 04.03.2021 08:00
Аукціон:
05.03.2021 15:24 - 05.03.2021 15:45
Період кваліфікації:
05.03.2021 15:45 - 10.03.2021 09:39
Період завантаження договору:
10.03.2021 09:39 - 30.03.2021 09:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аналізатор сечі напів-автоматизований за ДК 021:2015:38430000-8 – Детектори та аналізатори (НК 024:2019 – 35774 – Аналізатор сечі, напів-автоматизований)
×
-
НК 024:2019:
35774 Аналізатор сечі, напів-автоматизований
Кількість
19 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "СІНКРО МЕДИКА"
Оскарження: 10.03.2021 09:39 - 21.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33985407
-
Контактна особа:
Валентина Іванюк +380503725319 sinkromed2016@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 42/1
Оскарження: 10.03.2021 09:39 - 21.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
418 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
413 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.03.2021 09:39
Відповіді на вимоги
11
Документи
40
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю Медична фірма "Авіцена"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32126702
-
Контактна особа:
Білецька Богдана Іванівна 380676721528, 380676721528 avicena.lviv@ukr.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, Львів, вул.Коновальця,54\7
Початкова пропозиція
416 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
413 910.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd65fe65c14e450d9c78b228e3934a17
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-16-000769-b-a1
Постачальник:
ПП "СІНКРО МЕДИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33985407
-
Контактна особа:
Валентина Іванюк +380503725319 sinkromed2016@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 42/1
Номер договору:
27/2021
Сума договору:
413 820.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
386 747.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
22.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний