-
Відкриті торги
-
КЕП
Аналізатор сечі напів-автоматизований за ДК 021:2015:38430000-8 – Детектори та аналізатори (НК 024:2019 – 35774 – Аналізатор сечі, напів-автоматизований)
Оголошено тендер
418 000.00
UAH
Номер:
6378544316e94d35a83406cafbe1cb35
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-16-000332-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, місто Іршава, ПРОВУЛОК ШЕВЧЕНКА , будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, місто Іршава, ПРОВУЛОК ШЕВЧЕНКА , будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
418 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор сечі напів-автоматизований за ДК 021:2015:38430000-8 – Детектори та аналізатори (НК 024:2019 – 35774 – Аналізатор сечі, напів-автоматизований)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
НК 024:2019:
35774 Аналізатор сечі, напів-автоматизований
Дата опублікування:
16.02.2021 09:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти, отримані від НСЗУ
Сума418 000.00 UAH