-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливо (Бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2017-04-21-000671-b
Бензин А-95 Заправка автомобілів виконується на АЗС в м. Маріуполі (Лівобережний, Кальміуський, Приморський та Центральний райони) та м. Краматорську
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
9d25221b39204f7d8c9aa47d239ce643
Внутрішній номер закупівлі:
854860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-21-000671-b
Замовник:
ДП "Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574914
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Італійська, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгеній Яременко +380660557150,+380974548511 donetsk_ndekc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
21.04.2017 12:06 - 30.04.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2017 12:06 - 10.05.2017 12:00
Аукціон:
11.05.2017 14:31 - 11.05.2017 14:52
Період кваліфікації:
11.05.2017 14:52 - 16.05.2017 10:37
Період завантаження договору:
11.05.2017 14:52 - 31.05.2017 14:52
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
16000 літр
Період постачання
01.06.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Параллель-ОПТ"
Оскарження: 11.05.2017 14:52 - 27.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38706876
-
Контактна особа:
Александра Петренко +380937268638, +380937268869 petrenko@parallel.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Шевченко, 71а
Оскарження: 11.05.2017 14:52 - 27.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
384 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
373 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.05.2017 10:37
Документи
20
Скарги
0
ТОВ ""ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СІНТЕЗ ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35636403
-
Контактна особа:
Артем Ющенко +380503284704, +380503266667 s_oil@i.ua
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, м. Дружківка, вул. Дружби, б. 86
Початкова пропозиція
392 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
373 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
0765c3754571408f8592209bdb9f2746
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-21-000671-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Параллель-ОПТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38706876
-
Контактна особа:
Александра Петренко +380937268638, +380937268869 petrenko@parallel.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Шевченко, 71а
Номер договору:
1868/17/ДЗ/46
Сума договору:
373 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
29.05.2017 15:04
Статус:
Підписаний