• Відкриті торги
  • КЕП

Паливо (Бензин А-95)

373 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 0765c3754571408f8592209bdb9f2746
Ідентифікатор договору: UA-2017-04-21-000671-b-b1
Постачальник: ТОВ "Параллель-ОПТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 1868/17/ДЗ/46
Дата підписання: 29.05.2017 15:04
Період дії договору: 29.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 373 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 373 600.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 16000 літр
Період постачання 01.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Італійська, 32 На карті