• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту автонавантажувачів "Yale"

Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Учасник надає Замовнику гарантії виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 9 000,00грн. Електронна банківська гарантія надається одночасно з поданням тендерної пропозиції. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Реквізити замовника (для оформлення банківської гарантії) : Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт», 87510, Донецька обл., м.Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 99, п/р № 143223130000026003000000060 у відділенні в м. Маріуполі філії АТ "Державний експортно-імпортний банк України" у м. Запоріжжі, код банку 322313, код за ЄДРПОУ 01125755, ІПН 011257505192, Витяг 1528034500036, тел./факс (0629) 40-86-60, (0629) 40-87-04, e-mail:all@marport.net.

Завершена

300 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 284493a87ffe4af8b48f552ae165b62a
Внутрішній номер закупівлі: 8528571
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-09-006006-b   
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Контактна особа: Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 9 000.00 UAH
Період уточнення: 09.02.2021 16:48 - 15.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.02.2021 16:48 - 25.02.2021 16:53
Аукціон: 26.02.2021 15:13 - 26.02.2021 15:40
Період кваліфікації: 26.02.2021 15:40 - 04.03.2021 16:39
Період завантаження договору: 04.03.2021 16:39 - 24.03.2021 16:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування ТО-2 (500, 1000, 2000, 4000) автонавантажувачів «Yale» через кожні 500, 1000, 2000 та 4000 годин експлуатації.
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 6 послуга
Період постачання до 24.03.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала луніна,14 На карті
Діагностика, регулювання, калібрування гідравлічної системи, перевірка стану та зміна елементів для усунення несправностей автонавантажувачів «Yale»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 3 послуга
Період постачання до 24.03.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала луніна,14 На карті
Діагностування системи common rail двигунів Cummins QSB 6,7 та Cummins QSB 3,3.
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 3 послуга
Період постачання до 24.03.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала луніна,14 На карті
Ремонт привідних мостів автонавантажувачів «Yale»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 24.03.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала луніна,14 На карті
Ремонт системи обігріву, вентиляції та кондиціювання автонавантажувачів «Yale»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання до 24.03.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала луніна,14 На карті
Діагностика, перевірка стану та заміна елементів електрообладнання автонавантажувачів «Yale»»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 3 послуга
Період постачання до 24.03.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала луніна,14 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Форкс"

Оскарження: 04.03.2021 16:39 - 15.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 294 942.28 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
241 973.32 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.03.2021 16:39
Відповіді на вимоги 9
Документи 44
Скарги 0
ТОВ "ТРАНС-СЕРВІС-КТТ"
Початкова пропозиція 279 765.24 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 9
Документи 48
Скарги 0
ТОВ "Автоцентр-Маріуполь"
Початкова пропозиція 300 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 9
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: ccdd5e9fa3ee4525b12f8d37a33155ca
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-09-006006-b-a1
Постачальник: ТОВ "Форкс"
Номер договору: 20-17/21/80
Сума договору: 290 353.15 UAH з ПДВ
Сума договору: 241 960.96 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.03.2021 00:00 - 23.03.2022 23:59
Дата підписання: 23.03.2021 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s