-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту автонавантажувачів "Yale"
290 353.15
UAH з ПДВ
Номер:
ccdd5e9fa3ee4525b12f8d37a33155ca
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-09-006006-b-a1
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Контактна особа:
Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Форкс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36136929
-
Контактна особа:
Ткаченко Лариса 380444672604 TKACHENKO@FORX.UA http://forx.com.ua
-
Адреса:
04086, Україна, Київська область, Київ, вул.Петропавлівська,буд. 54а, к.4
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-17/21/80
Дата підписання:
23.03.2021 00:00
Період дії договору:
23.03.2021 00:00 - 23.03.2022 23:59
Сума договору:
290 353.15 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 392.19 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування ТО-2 (500, 1000, 2000, 4000) автонавантажувачів «Yale» через кожні 500, 1000, 2000 та 4000 годин експлуатації.
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 24.03.2022
Діагностика, регулювання, калібрування гідравлічної системи, перевірка стану та зміна елементів для усунення несправностей автонавантажувачів «Yale»
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 24.03.2022
Діагностування системи common rail двигунів Cummins QSB 6,7 та Cummins QSB 3,3.
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 24.03.2022
Ремонт привідних мостів автонавантажувачів «Yale»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 24.03.2022
Ремонт системи обігріву, вентиляції та кондиціювання автонавантажувачів «Yale»
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 24.03.2022
Діагностика, перевірка стану та заміна елементів електрообладнання автонавантажувачів «Yale»»
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 24.03.2022