-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Суміш суха молочна «Малютка 1», "Малютка 2" для харчування дітей (або еквівалент) (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Тендер Prozorro UA-2021-02-09-000467-a
Детальна інформація щодо предмету закупівлі у тендерній документації до цього оголошення. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Завершена
39 091.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 195.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 195.46 UAH
Номер:
55a743393a2e45d49d341910a542281f
Внутрішній номер закупівлі:
8507955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-09-000467-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Іванівна Колодяжна +380627725415 kolod-1976@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 091.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
195.46 UAH
Період уточнення:
09.02.2021 08:55 - 15.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2021 08:55 - 25.02.2021 16:00
Аукціон:
26.02.2021 14:30 - 26.02.2021 14:51
Період кваліфікації:
26.02.2021 14:51 - 01.03.2021 11:48
Період завантаження договору:
01.03.2021 11:48 - 21.03.2021 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться:шляхом оплати Замовником після поставки Постачальником товару та пред'явлення накладної на оплату (при наявності бюджетних асигнувань) на протязі 20 банківських днів з моменту поставки товару та пред’явлення документів. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунки проводяться на протязі 15 банківських днів з дати отримання Замовником на свій реєстраційний рахунок бюджетного призначення на фінансування закупівлі за вказаним напрямом. Усі розрахунки проводяться у безготівковій формі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Суміш суха молочна «Малютка - 1» для харчування дітей від народження до 6-ти місяців
Кількість
332 пачка
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
На карті
Суміш суха молочна «Малютка - 2» для харчування дітей від 6-ти до 12-ти місяців
Кількість
240 пачка
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЕБІ СМАЙЛ"
Оскарження: 01.03.2021 11:48 - 12.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827614
-
Контактна особа:
Наталья Кузьменко +30959036240 tenderbs19@gmail.com
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, місто Селидове, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 132А
Оскарження: 01.03.2021 11:48 - 12.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
38 125.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 125.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2021 11:48
Відповіді на вимоги
11
Документи
35
Скарги
0
ФОП "МІШИН СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3246502412
-
Контактна особа:
Сергій Мішин +380955899741 sergejmisin.tender20@gmail.com
-
Адреса:
85344, Україна, Донецька область, Покровський район, село Михайлівка (Михайлівська с/р), ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 24
Початкова пропозиція
38 997.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 997.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
963efa4bd6cc4b23b25053778a7f9caa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-09-000467-a-a1
Постачальник:
ТОВ "БЕБІ СМАЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827614
-
Контактна особа:
Наталья Кузьменко +30959036240 tenderbs19@gmail.com
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, місто Селидове, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 132А
Номер договору:
35
Сума договору:
38 125.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
31 771.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.03.2021 12:16
Статус:
Виконаний