-
Відкриті торги
-
КЕП
Суміш суха молочна «Малютка 1», "Малютка 2" для харчування дітей (або еквівалент) (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
38 125.44
UAH з ПДВ
Номер:
963efa4bd6cc4b23b25053778a7f9caa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-09-000467-a-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Контактна особа:
Ірина Іванівна Колодяжна +380627725415 kolod-1976@ukr.net
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЕБІ СМАЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827614
-
Контактна особа:
Наталья Кузьменко +30959036240 tenderbs19@gmail.com
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, місто Селидове, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 132А
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
35
Дата підписання:
12.03.2021 12:16
Період дії договору:
12.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
38 125.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 354.24 UAH)
Оплачено:
38 125.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 354.24 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Суміш суха молочна «Малютка - 1» для харчування дітей від народження до 6-ти місяців
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
332 пачка
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
На карті
Суміш суха молочна «Малютка - 2» для харчування дітей від 6-ти до 12-ти місяців
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
240 пачка
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
На карті