• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з ремонтування котлів на суднах портового флоту

Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Учасник надає Замовнику гарантії виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 18400,00 грн. Електронна банківська гарантія надається одночасно з поданням тендерної пропозиції. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Реквізити замовника (для оформлення банківської гарантії) : Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт», 87510, Донецька обл., м.Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 99, п/р № UA143223130000026003000000060 у відділенні в м. Маріуполі філії АТ "Державний експортно-імпортний банк України" у м. Запоріжжі, код банку 322313, код за ЄДРПОУ 01125755, ІПН 011257505192, Витяг 1528034500036, тел./факс (0629) 40-86-60, (0629) 40-87-04, e-mail:all@marport.net.

Завершена

616 333.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 081.67 UAH
Номер: f7c666a58c5748938f02d2d9eb488abd
Внутрішній номер закупівлі: 8443331
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-04-003396-c   
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Контактна особа: Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 616 333.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 081.67 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 18 400.00 UAH
Період уточнення: 04.02.2021 13:48 - 10.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2021 13:48 - 20.02.2021 13:52
Аукціон: 22.02.2021 14:00 - 22.02.2021 14:21
Період кваліфікації: 22.02.2021 14:21 - 25.02.2021 15:03
Період завантаження договору: 25.02.2021 15:03 - 17.03.2021 15:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонтування котлів КОАВ-63
Код ДК 021:2015: 50531100-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування котлів
Кількість 4 послуга
Період постачання до 17.03.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала Луніна 99 На карті
Послуги з Ремонтування котлів КОАВ-68
Код ДК 021:2015: 50531100-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування котлів
Кількість 2 послуга
Період постачання до 17.03.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала Луніна 99 На карті
Послуги з Ремонтування котлу КИВ-200
Код ДК 021:2015: 50531100-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування котлів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 17.03.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала Луніна 99 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ЖИЛЕТ

Оскарження: 25.02.2021 15:03 - 08.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 575 666.76 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
575 666.76 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2021 15:03
Відповіді на вимоги 9
Документи 28
Скарги 0
ТОВ "ПЛОТ"
Початкова пропозиція 613 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
613 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 9
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: d73420b774804146ae5b69c217130e3b
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-04-003396-c-c1
Постачальник: ПП ЖИЛЕТ
Номер договору: 20-17/21/61
Сума договору: 575 666.76 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.03.2021 00:00 - 12.03.2022 23:59
Дата підписання: 12.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний
договір
p7s
sign.p7s