-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонтування котлів на суднах портового флоту
575 666.76
UAH без ПДВ
Номер:
d73420b774804146ae5b69c217130e3b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-003396-c-c1
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Контактна особа:
Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ПП ЖИЛЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31419841
-
Контактна особа:
ЗАВГОРОДНИЙ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ +380673681183 ZAV.BM@UKR.NET
-
Адреса:
87553, Україна, Донецька область, МАРІУПОЛЬ, ВУЛ. ЛАТИШЕВА,БУД. 37, КВ.23
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-17/21/61
Дата підписання:
12.03.2021 00:00
Період дії договору:
12.03.2021 00:00 - 12.03.2022 23:59
Сума договору:
575 666.76 UAH без ПДВ
Оплачено:
575 666.76 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонтування котлів КОАВ-63
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 17.03.2022
Послуги з Ремонтування котлів КОАВ-68
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 17.03.2022
Послуги з Ремонтування котлу КИВ-200
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 17.03.2022