-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (послуги з прибирання приміщень)
Тендер Prozorro UA-2021-02-03-007463-a
1. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складені безпосередньо учасником для участі у даній процедурі закупівлі, повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи тендерної пропозиції можуть бути складені українською та/або російською мовами. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. 2. Замовником вимагається надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції у формі: електронної банківської гарантії (безвідкличної, безумовної банківської гарантії, оформленої відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639), із зобов’язанням банку у разі виникнення обставин, передбачених пунктом 3 цього ж Розділу, сплатити на рахунок Державної міграційної служби України кошти у сумі забезпечення тендерної пропозиції, визначеній в тендерній документації. Банківська гарантія оформлюється в банку, який має ліцензію Національного банку України (копія додається у складі документів тендерної пропозиції). Гарантія має містити: найменування, номер, дату, місце складання; реквізити гаранта - повну та/або скорочену назву, його місцезнаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ; реквізити принципала - повну та/або скорочену назву принципала, що збігається з назвою, яка зазначена ним у картці із зразками підписів і відбитка печатки (для фізичної особи - прізвище, ім'я та по батькові та документ, що її засвідчує (серія, номер, дата, ким виданий, місце проживання), його місцезнаходження, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ; реквізити бенефіціара - назву, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, банківські реквізити – «Державна міграційна служба України, 37508470, 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 9, п/р UA 708201720343190003000078660 в Державній казначейській службі України, м. Київ, МФО 820172»; реквізити оголошення про закупівлю – найменування оголошення, номер тендеру, посилання на тендер на офіційному сайті http://prozorro.gov.ua; суму гарантії цифрами та словами і валюту платежу; термін дії або строк дії гарантії чи обставини, за яких строк дії гарантії вважається закінченим – “викласти обставини, передбачені у пункту 3 Розділу 3 тендерної документації, строк дії банківської гарантії до “ ” 202_ р. включно”. умови настання гарантійних випадків – “викласти обставини, передбачені пунктом 3 Розділу 3 тендерної документації”; умови щодо зменшення/збільшення суми гарантії – “сума гарантії залишається незмінною”; умови, за яких можна вносити зміни до тексту гарантії принципалом, бенефіціаром, банком-гарантом. Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 24 200,00 грн. (Двадцять чотири тисячі двісті грн. 00 коп.). Строк дії забезпечення тендерної пропозиції – не менше 90 днів з дня кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Електронна банківська гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний підпис особи, яка підписала гарантію, та електронну печатку банку-гаранта. Застереження щодо випадків, у разі якщо забезпечення тендерної пропозиції не повертається учаснику вказані у пункті 3 цього Розділу. Пропозиції, що не супроводжуються забезпеченням тендерної пропозиції, відхиляються Замовником відповідно до статті 31 Закону. Усі витрати, пов’язані з наданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок Учасника.
мін. крок: 0.5% або 4 037.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
- Подіянадання послуг
- ОписВиконавець щомісячно, до 10 числа місяця наступного за місяцем надання Послуг ( крім грудня 2021 року) складає, підписує і надає Замовнику на підпис у двох примірниках Акт здачі-приймання наданих послуг за період надання Послуг (надалі – Акт).Замовник сплачує Виконавцю вартість фактично наданих протягом 10 (десяти) банківських днів після дати підписання Замовником Акту, Розрахунковим періодом є один календарний місяць.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
40874109
-
Контактна особа:
Ридванська Наталія Анатоліївна +380967388930 rydvanska@comservice.ua
-
Адреса:
04211, Україна, м. Київ, 04211, місто Київ, ВУЛИЦЯ ОБОЛОНСЬКА НАБЕРЕЖНА, будинок 11, корпус 3
Оскарження: 09.03.2021 13:49 - 20.03.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
38443865
-
Контактна особа:
Мельничук Анатолій 380503521620 A.KALASHNYK@CWK.KIEV.UA
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, 04073, м.Київ, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 21
Оскарження: 15.03.2021 14:30 - 26.03.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
41788608
-
Контактна особа:
Томашевська Катерина 380970052006, 380970052006 0970052006solo@gmail.com
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Маршала Малиновського, 19-А
-
Код ЄДРПОУ:
38748221
-
Контактна особа:
Максим Каримов +380971882068 griffinservice@ukr.net
-
Адреса:
02121, Україна, м. Київ, м.Київ, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 182
-
Код ЄДРПОУ:
2347720298
-
Контактна особа:
Андрій Сірий +380676566311 terci_c@ukr.net
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, місто Бориспіль, В/Ч А-2215
-
Код ЄДРПОУ:
2710718081
-
Контактна особа:
Хаспабова Валентина 380674093686 KHVA@ECOCLEAN.UA
-
Адреса:
Україна, 03115, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира 38
-
Код ЄДРПОУ:
35534488
-
Контактна особа:
Тендерний відділ 30933150244 TENDER_SM@SERVICE-MANAGEMENT.COM.UA http://www.service-management.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 143/2, літера А, каб.17
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
38443865
-
Контактна особа:
Мельничук Анатолій 380503521620 A.KALASHNYK@CWK.KIEV.UA
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, 04073, м.Київ, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 21