-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (послуги з прибирання приміщень)
481 819.32
UAH з ПДВ
Номер:
6f2dc0e809a14ed48f2f717fec5ec277
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-03-007463-a-c1
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Контактна особа:
Ганіна Олена Анатоліївна +380443653256 ganina@dmsu.gov.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧИСТИЙ СВІТ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38443865
-
Контактна особа:
Мельничук Анатолій 380503521620 A.KALASHNYK@CWK.KIEV.UA
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, 04073, м.Київ, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 21
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
28
Дата підписання:
29.03.2021 00:00
Період дії договору:
29.03.2021 00:00 - 28.02.2022 23:59
Сума договору:
481 819.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 80 303.22 UAH)
Оплачено:
481 819.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 80 303.22 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
1. Щоденне прибирання Період надання послуг: з 17.03.2021 по 31.12 2021 року. Кількість робочих днів 200. Час надання послуг: з 18 год.00 хв. до 21 год.00 хв. або з 06:00 до 09:00 (з 5:00 до 8:00 годин на період дії карантину). Дні тижня, в які здійснюється надання послуг: Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця. Вихідні та неробочі дні: субота, неділя, святкові дні. Перелік (види) послуг: Комплексне прибирання приміщень, що включає в себе: - сухе і вологе прибирання підлоги – щоденно; - сухе прибирання килимового покриття за допомогою пилососа - щоденно; - протирання дверей по мірі забруднення - щоденно; - протирання від пилу відкритих поверхонь меблів - щоденно; - протирання від пилу робочих місць, офісних працівників – щоденно; - протирання стін на висоті до 2-х метрів у міру забруднення - щоденно; - прибирання пилу з підвіконь, радіаторів - щоденно; - локальне протирання скляних перегородок на висоті до 2-х метрів від забруднення - щоденно; - вологе прибирання сантехнічних вузлів (при необхідності кахлю на стінах, сантехнічного обладнання, з застосуванням додаткових хімічних засобів) – щоденно; - заміна сміттєвих пакетів на робочих місцях - щоденно; - сухе і вологе прибирання сходових клітин (сходи і сходові площадки) – щоденно; - оперативне реагування на прохання та зауваження представників Замовника. 2. Періодичне прибирання Перелік (види) послуги Генеральне прибирання у кабінетах керівників Миття вікон із середини у всіх кабінетах Роторна чистка підлоги у коридорі на входах
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Володимирська, 9,1-й та 2-й поверхи
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
14bc065a51604dce9010340b3c865f9b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зважаючи на реальну потребу Замовника у зменшенні обсягу закупівлі послуг з прибирання (послуги з прибирання приміщень), код за ДК 021:2015 – 90910000-9, керуючись статтею 188 Господарського кодексу України 651, 652 Цивільного кодексу України та пунктами 1.6, 3.4, 5.10, 11.1 Договору № 28 від 29 березня 2021 року (далі – Договір), дійшли згоди укласти цю Додаткову угоду № 1 до Договору (далі – Додаткова угода №1) про таке: 1. Сторони домовились внести до Договору такі зміни: 1.1. Абзац перший пункту 5.1 Договору, викласти в такій редакції: «5.1. Ціна цього Договору становить 352684,45 грн. (триста п’ятдесят дві тисячі шістсот вісімдесят чотири грн.45 коп.) без ПДВ, крім того ПДВ 20% - 70536,89 грн.(сімдесят тисяч п’ятсот тридцять шість грн.89 коп.), що разом становить 423221,34 грн.(чотириста двадцять три тисячі двісті двадцять одна грн.34 коп.)». 1.2. Додаток 1 «Специфікація послуг з прибирання» викласти в новій редакції, що додається (Додаток 1 до цієї Додаткової угоди № 1). 2. Усі інші умови Договору, не змінені цією Додатковою угодою №1, залишаються без змін і є обов’язковими для виконання їх Сторонами. 3. Ця Додаткова угода №1 є невід’ємною частиною Договору та набирає чинності з дати її підписання Сторонами або їх уповноваженими представниками і скріплення печатками Сторін. 4. Ця Додаткова угода №1 складена при повному розумінні Сторонами її умов та термінології українською мовою у трьох аутентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, два примірники для Замовника, один – для Виконавця. 5. Невід’ємною частиною цієї Додаткової угоди №1 є: 5.1 Додаток 1 – «Додаток 1 «Специфікація послуг з прибирання» до Договору.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1c806b9b405945a98df7c58d284697eb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
керуючись статтею 188 Господарського кодексу України 651, 652 Цивільного кодексу України та пунктом 11.1 Договору № 28 від 29 березня 2021 року (далі – Договір), дійшли згоди укласти цю Додаткову угоду № 2 до Договору (далі – Додаткова угода №2) про таке: 1. Сторони домовились реквізити Замовника, зазначені в розділі 13 Договору, викласти в новій редакції, що додається
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
06.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
456cf38fc8594098a23235c5f4b7d9f3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зважаючи на необхідність проведення Замовником на початку 2022 року процедури закупівлі послуг з прибирання (послуги з прибирання приміщень), керуючись частиною шостою статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», статтею 188 Господарського кодексу України, статей 651, 652 Цивільного кодексу України та відповідно до пункту 11.1, Договору № 28 від 29.03.2021 року (далі – Договір), уклали дану Додаткову угоду № 3 до Договору (далі – Додаткова угода № 3) про таке: 1. Сторони домовилися внести до Договору такі зміни: 1.1. У пункті 7.1 Договору слова цифри та знаки «31 грудня 2021 року» замінити цифрами та знаками «28.02.2022» 1.2. Реквізити Виконавця зазначені у розділі 13 Договору викласти в новій редакції, що додається1.3. У Специфікації послуг з прибирання (Додаток 1 до Договору) цифри та знаки «31.12.2021» замінити цифрами та знаками « 28.02.2022» 4. Усі інші умови Договору, не змінені цією Додатковою угодою № 3, залишаються незмінними та обов’язковими для виконання Сторонами. 5. Ця Додаткова угода № 3 є невід’ємною частиною Договору та набирає чинності з дати її підписання Сторонами або їх уповноваженими представниками і скріплення печатками Сторін. 6. Ця Додаткова угода № 3 складена у трьох аутентичних примірниках, українською мовою, які мають однакову юридичну силу, з яких: два примірники для Замовника, один – для Виконавця.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
48e29cf7128045d39d6723b69a09e89c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв’язку з необхідністю застосування положень частини шостої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та керуючись статтею 188 Господарського кодексу України, статтями 651, 652 Цивільного кодексу України та пунктом 11.1 Договору № 28 від 29 березня 2021 року, (далі - Договір), дійшли згоди укласти цю Додаткову угоду №4 до Договору (далі - Додаткова угода №4) про таке: 1. Сторони дійшли взаємної згоди здійснити закупівлю Послуг за Договором у період з 01.01.2022 до 28.02.2022 (включно), в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми (ціни Договору) визначеної у пункті 5.1 Договору, розрахованої згідно Додатку № 1 до Договору та, відповідно, визначити обсяг коштів, необхідний для здійснення розрахунків за Договором у період з 01.01.2022 до 28.02.2022 в розмірі, що не перевищує 20 відсотків суми (ціни Договору) визначеної у пункті 5.1 Договору, а саме - 65 670,15 грн. (шістдесят п’ять тисяч шістсот сімдесят грн.15 коп.) без ПДВ, крім того ПДВ 20% - 13 134,03 грн. (тринадцять тисяч сто тридцять чотири грн.03 коп.), що разом становить 78 804,18 грн. (сімдесят вісім тисяч вісімсот чотири грн.18 коп.)., у зв’язку з чим Сторони домовилися: 1.1. Абзац перший пункту 5.1 Договору викласти у такій редакції: «5.1. Ціна цього Договору становить 418 354,60 грн. (чотириста вісімнадцять тисяч триста п’ятдесят чотири грн. 60 коп.) без ПДВ, крім того ПДВ 20% - 83 670,92 грн. (вісімдесят три тисячі шістсот сімдесят грн. 92 коп.), що разом становить 502 025,52 грн. (п’ятсот дві тисячі двадцять п’ять грн. 52 коп.)». 2. Додаток № 1 «Специфікація послуг прибирання» до Договору викласти в новій редакції, що додається (Додаток до цієї Додаткової угоди № 4). 3. Керуючись частиною третьою статті 631 Цивільного кодексу України, Сторони встановили, що умови цієї Додаткової угоди №4 застосовуються до відносин між ними, які виникли до її укладення, а саме з 01.01.2022. 4. Усі інші умови Договору, не змінені цією Додатковою угодою № 4, залишаються без змін і є обов’язковими для виконання їх Сторонами. 5. Ця Додаткова угода № 4 є невід’ємною частиною Договору та набирає чинності з дати її підписання Сторонами або їх уповноваженими представниками і скріплення печатками Сторін. 6. Цю Додаткову угоду № 4 складено у трьох аутентичних примірниках українською мовою, які мають однакову юридичну силу (два примірники для Замовника, один – для Виконавця). 7. Невід’ємною частиною цієї Додаткової угоди № 4 на дату її укладення є Додаток – «Додаток 1 «Специфікація послуг з прибирання»» до Договору від 29 березня 2021 №28.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
28.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3cdfd7b98cce4da1837b0f9f926c0cbf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зважаючи на реальну потребу Замовника у зменшенні обсягу закупівлі послуг з прибирання (послуги з прибирання приміщень), код за ДК 021:2015 - 90910000-9, керуючись статтею 188 Господарського кодексу України, статтями 651, 652 Цивільного кодексу України та пунктами 1.6, 3.4, 5.9, 11.1 Договору № 28 від 29 березня 2021року (далі – Договір), дійшли згоди укласти цю Додаткову угоду № 5 до Договору (далі – Додаткова угода № 5) про таке: 1. Сторони домовились внести до Договору такі зміни: 1.1. Абзац перший пункту 5.1 Договору, викласти в такій редакції: «5.1. Ціна цього Договору становить 401 516,10 грн. (чотириста одна тисяча п’ятсот шістнадцять грн. 10 коп.) без ПДВ, крім того ПДВ 20% - 80 303,22 грн. (вісімдесят тисяч триста три грн. 22 коп.), що разом становить 481 819,32 грн. (чотириста вісімдесят одна тисяча вісімсот дев’ятнадцять грн. 32 коп.)». 1.2. Додаток № 1 «Специфікація послуг прибирання» до Договору викласти в новій редакції, що додається (Додаток до цієї Додаткової угоди № 5). 2. Усі інші умови Договору, не змінені цією Додатковою угодою № 5, залишаються без змін і є обов’язковими для виконання їх Сторонами. 3. Ця Додаткова угода № 5 є невід’ємною частиною Договору та набирає чинності з дати її підписання Сторонами або їх уповноваженими представниками і скріплення печатками Сторін. 4. Цю Додаткову угоду № 5 складено у трьох аутентичних примірниках українською мовою, які мають однакову юридичну силу (два примірники для Замовника, один – для Виконавця). 5. Невід’ємною частиною цієї Додаткової угоди № 5 на дату її укладення є Додаток – « Додаток 1 «Специфікація послуг з прибирання»» до Договору від 29 березня 2021 № 28.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
14.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано