-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
сирні продукти
Тендер Prozorro UA-2017-04-10-000558-b
Завершена
112 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 562.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 562.00 UAH
Номер:
593d266171f24452b7aa16a4026ae564
Внутрішній номер закупівлі:
840013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-10-000558-b
Замовник:
Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Бобилєва +380505527115 filiyahvufk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
112 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
562.00 UAH
Період уточнення:
10.04.2017 11:42 - 16.04.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2017 11:42 - 26.04.2017 11:00
Аукціон:
27.04.2017 13:51 - 27.04.2017 14:18
Період кваліфікації:
27.04.2017 14:18 - 10.05.2017 20:40
Період завантаження договору:
10.05.2017 20:38 - 30.05.2017 20:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сирні продукти
Кількість
1250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "АКСАЙСЬКА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА"
Оскарження: 27.04.2017 14:18 - 16.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2510206489
-
Контактна особа:
Тетяна Аксайська +380504945950 tana-.68@list.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Дніпровський район, СЕЛИЩЕ ЯНТАРНЕ, ПРОВУЛОК ВИШНЕВИЙ, будинок 20-А
Оскарження: 27.04.2017 14:18 - 16.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
112 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 954.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.05.2017 16:48
Документи
5
Скарги
0
ФОП "ВИХОР АЛЛА ВІКТОРІВНА"
Оскарження: 10.05.2017 20:36 - 21.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2175011307
-
Контактна особа:
Ала Віхарь +380669190594 vixprod@ukr.net
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський район, місто Скадовськ, ВУЛИЦЯ КАРЛА МАРКСА, будинок 122, корпус В, квартира 2
Оскарження: 10.05.2017 20:36 - 21.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
70 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 955.00 UAH з ПДВ
Документи
6
Скарги
0
МПП "Ритм"
Оскарження: 10.05.2017 20:38 - 21.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Невінчаний Микола Олександрович +380952770370 nikolaj230983@mail.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївьке шосе,5км.
Оскарження: 10.05.2017 20:38 - 21.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
72 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.05.2017 20:40
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
eee73a0ee94540639d536f464e8e42ad
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-10-000558-b-b2
Постачальник:
МПП "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Невінчаний Микола Олександрович +380952770370 nikolaj230983@mail.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївьке шосе,5км.
Номер договору:
37/2230/т
Сума договору:
60 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
22.05.2017 21:21
Статус:
Підписаний