-
Відкриті торги
-
КЕП
сирні продукти
60 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
eee73a0ee94540639d536f464e8e42ad
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-10-000558-b-b2
Постачальник:
МПП "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Невінчаний Микола Олександрович +380952770370 nikolaj230983@mail.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївьке шосе,5км.
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
37/2230/т
Дата підписання:
22.05.2017 21:21
Період дії договору:
22.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
60 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 60 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сирні продукти
Кількість
1250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017