-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги з ремонту та технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, пожежної сигналізації, контролю і управління доступом та відеонагляду)
Тендер Prozorro UA-2021-02-02-004540-a
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання, визначених частиною другою статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень. Застосовані критерії оцінки: оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель шляхом застосування електронного аукціону на основі критерію – ціна. Питома вага – 100%.
Завершена
254 999.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 375.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 375.00 UAH
Номер:
e95ae2be47e449e981a7af4b93c3de24
Внутрішній номер закупівлі:
8385543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-02-004540-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛ.ЄРШОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Мондровський +380332283525 mondrovskyi.mm@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
254 999.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2021 11:12 - 08.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2021 11:12 - 18.02.2021 00:00
Аукціон:
18.02.2021 12:33 - 18.02.2021 14:06
Період кваліфікації:
18.02.2021 14:06 - 18.02.2021 15:24
Період завантаження договору:
18.02.2021 15:21 - 10.03.2021 15:21
Тендерна документація
- Лот №1 ₴99 999.00 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги з ремонту та технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, контролю і управління доступом та відеонагляду)
- Лот №2 ₴80 000.00 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги з ремонту та технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, пожежної сигналізації та відеоспостереження)
- Лот №3 ₴75 000.00 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги з ремонту та технічного обслуговування системи пожежної сигналізації)