-
Відкриті торги
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги з ремонту та технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, пожежної сигналізації, контролю і управління доступом та відеонагляду)
Оголошено тендер
254 999.00
UAH
Номер:
895252efb57146b491f54d83e0bec89d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-02-004846-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛ.ЄРШОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛ.ЄРШОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
254 999.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги з ремонту та технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, пожежної сигналізації, контролю і управління доступом та відеонагляду)
Примітки:
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання, визначених частиною другою статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
02.02.2021 10:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту та технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, контролю і управління доступом та відеонагляду
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з ремонту та технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, пожежної сигналізації та відеоспостереження
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи пожежної сигналізації
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума254 999.00 UAH