• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове І категорії)

Торги не відбулися

495 040.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 475.20 UAH
Номер: 44dd106041f14d818a785c77488f2c2b
Внутрішній номер закупівлі: 8347239
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-29-008146-b   
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Контактна особа: Олена Білюк +380680449796 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 495 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 475.20 UAH
Період уточнення: 29.01.2021 15:01 - 05.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.01.2021 15:01 - 15.02.2021 08:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйце куряче столове І категорії
Код ДК 021:2015: 03142500-3 Яйця
Кількість 176800 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пажанковський Діма Олександрович
Початкова пропозиція 459 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
459 680.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 20
Скарги 0