• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція

Оголошено тендер

495 040.00 UAH
Номер: 8f242aa59b534ae5b2eb6e033a6ec3df
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-29-012020-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Очікувана вартість: 495 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 29.01.2021 14:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Яйце куряче столове І категорії
Код ДК 021:2015: 03142500-3 Яйця
Кількість 176800 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума495 040.00 UAH