-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Тендер Prozorro UA-2021-01-29-003127-c
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг поставки товару - 238 тон Додаток 5 до тендерної документації. КЕКВ 2210
Завершена
520 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
Номер:
f4bdef422d954b4ab13c5fc219ca24de
Внутрішній номер закупівлі:
8342063
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-29-003127-c
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пригода Оксана Едуардівна 380322546212,, lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 600.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2021 12:54 - 05.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2021 12:54 - 15.02.2021 09:00
Аукціон:
16.02.2021 11:27 - 16.02.2021 11:54
Період кваліфікації:
16.02.2021 11:54 - 18.02.2021 13:44
Період завантаження договору:
18.02.2021 13:44 - 10.03.2021 13:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова. Джерело фінансування – кошти міського бюджету м.Львова. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються при отриманні Покупцем коштів з міського бюджету на оплату фінансування товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Кількість
200 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Маїк Олег Ярославович
Оскарження: 18.02.2021 13:44 - 01.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2866304590
-
Контактна особа:
Маїк Олег Ярославович +380673147466 olegmayik@i.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Котляревського
Оскарження: 18.02.2021 13:44 - 01.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
454 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
425 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2021 13:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
48
Скарги
0
ТОВ Моноліт Інвест Групп
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424349
-
Контактна особа:
Гайдуков Сергій Вікторович +380954272612 tov.mig@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Провулок Червоноармійський,буд.14,корпус 7, офіс 32
Початкова пропозиція
426 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
426 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "ЗІО-СПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224698
-
Контактна особа:
Ігор Зюбрик +380985070387 zio1974@meta.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ Є.КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 99, квартира 2
Початкова пропозиція
492 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
492 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
c65713b38e6d4eec9ae87994c3c45d38
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-29-003127-c-a1
Постачальник:
ФОП Маїк Олег Ярославович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2866304590
-
Контактна особа:
Маїк Олег Ярославович +380673147466 olegmayik@i.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Котляревського
Номер договору:
№4/33-76
Сума договору:
425 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
02.03.2021 14:00
Статус:
Виконаний