-
Відкриті торги
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Покупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова. Джерело фінансування – кошти міського бюджету м.Львова. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються при отриманні Покупцем коштів з міського бюджету на оплату фінансування товару.
425 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
c65713b38e6d4eec9ae87994c3c45d38
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-29-003127-c-a1
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Контактна особа:
Пригода Оксана Едуардівна 380322546212,, lychakivskara94@ukr.net
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Маїк Олег Ярославович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2866304590
-
Контактна особа:
Маїк Олег Ярославович +380673147466 olegmayik@i.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Котляревського
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Опис:
Покупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова. Джерело фінансування – кошти міського бюджету м.Львова. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються при отриманні Покупцем коштів з міського бюджету на оплату фінансування товару.
Номер договору:
№4/33-76
Дата підписання:
02.03.2021 14:00
Період дії договору:
02.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
425 800.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
425 800.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Кількість
200 тонни
Період постачання
до 31.12.2021