• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Продукція для чищення

Завершена

371 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 858.50 UAH
Номер: af9e8c7c9f7449e89140bce3282bc959
Внутрішній номер закупівлі: 8301614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-27-005909-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Чернівецький обласний перинатальний центр"
Контактна особа: Бейко Альона Володимирівна 380958848818 tender0704@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 371 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 858.50 UAH
Період уточнення: 27.01.2021 16:26 - 02.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.01.2021 16:26 - 12.02.2021 10:00
Аукціон: 15.02.2021 11:08 - 15.02.2021 11:35
Період кваліфікації: 15.02.2021 11:35 - 16.03.2021 15:32
Період завантаження договору: 16.03.2021 15:32 - 05.04.2021 15:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продукція для чищення
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 3370 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Буковинська,1а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ткач Володимир Миколайович

Оскарження: 16.03.2021 15:32 - 27.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 324 982.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 982.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2021 15:32
Відповіді на вимоги 10
Документи 112
Скарги 0
ТОВ "Фартунат"
Початкова пропозиція 371 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
371 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 14
Скарги 0
ТОВ "ДЕЗ-ТАЙМ"
Початкова пропозиція 371 380.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
371 380.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 9199fa0621954c169d467bc2db5570c3
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-27-005909-c-b1
Постачальник: ФОП Ткач Володимир Миколайович
Номер договору: 196
Сума договору: 324 982.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 29.03.2021 10:00
Статус:
Підписаний
jpg
IMG_0001.jpg
jpg
IMG_0002.jpg
jpg
IMG_0003.jpg
jpg
IMG_0004.jpg
jpg
IMG_0005.jpg
jpg
IMG_0006.jpg
jpg
IMG_0007.jpg
jpg
IMG_0008.jpg
p7s
sign.p7s