• Відкриті торги
  • КЕП

Продукція для чищення

Продукція для чищення

324 982.60 UAH без ПДВ
Номер: 9199fa0621954c169d467bc2db5570c3
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-27-005909-c-b1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Чернівецький обласний перинатальний центр"
Постачальник: ФОП Ткач Володимир Миколайович
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Опис: Продукція для чищення
Номер договору: 196
Дата підписання: 29.03.2021 10:00
Період дії договору: 29.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 324 982.60 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продукція для чищення
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 3370 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Буковинська,1а На карті