• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам'яне, паливні брикети)

Закупівля проводиться для потреб у 2021 році

Торги не відбулися

1 130 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 650.00 UAH
Номер: 9d96772122e643b3bd076739e0907f61
Внутрішній номер закупівлі: 8276249
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-26-002815-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Григор'єва Неонілла Федорівна +380617822072 GNF.VOTMR@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 130 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 650.00 UAH
Період уточнення: 26.01.2021 16:22 - 01.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.01.2021 16:22 - 11.02.2021 17:00
Аукціон: з 12.02.2021 14:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 182 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Паливні брикети
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 40 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 5b17c6633a3449b59a0563645b81c899
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 02.02.2021 17:32 - 13.02.2021 00:00
Дата опублікування: 02.02.2021 17:32
Дата виконання: 13.02.2021 00:02
Статус:
Виконано