• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам'яне. паливні брикети)

Оголошено тендер

1 130 000.00 UAH
Номер: f8a733108b8e47579e1ae09e40327725
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-21-005254-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам'яне. паливні брикети)
Примітки: Місцезнаходження замовника: 71701, Україна, Запорізька область, м.Токмак, вул.Василя Вишиваного, 272/79
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.01.2021 16:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 130 000.00 UAH