-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд, ДК 021:2015 - 92620000-3 - Послуги, пов'язані зі спортом
Тендер Prozorro UA-2021-01-26-005303-c
Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Завершена
901 710.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 508.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 508.55 UAH
Номер:
1bbff02d22024a7b9df963c6aa902173
Внутрішній номер закупівлі:
8274940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-26-005303-c
Замовник:
Дитячо-юнацька спортивна школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
20513011
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе,27А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Микола Володимирович +380615327741 DUSSH92@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
901 710.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 508.55 UAH
Період уточнення:
26.01.2021 15:53 - 01.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2021 15:53 - 11.02.2021 15:57
Аукціон:
12.02.2021 11:17 - 12.02.2021 11:38
Період кваліфікації:
12.02.2021 11:38 - 12.02.2021 14:32
Період завантаження договору:
12.02.2021 14:32 - 04.03.2021 14:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за послуги здійснюється протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання акту про надання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд, ДК 021:2015 - 92620000-3 - Послуги, пов'язані зі спортом
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
Оскарження: 12.02.2021 14:32 - 23.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24907804
-
Контактна особа:
Кальчев Віктор Михайловича +380615320140 tepltan@ukr.net
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 27
Оскарження: 12.02.2021 14:32 - 23.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
877 384.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
877 384.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.02.2021 14:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
94
Скарги
0
ТОВ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "АРЕНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40436218
-
Контактна особа:
Наталія Черенова +380661888840 exporttandem@gmail.com
-
Адреса:
71112, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, ВУЛИЦЯ МОРСЬКА, будинок 17/56
Початкова пропозиція
901 710.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
901 710.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
acc8b65f3d9941e78b07e8f5ff6ec9b7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-26-005303-c-b1
Постачальник:
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24907804
-
Контактна особа:
Кальчев Віктор Михайловича +380615320140 tepltan@ukr.net
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 27
Номер договору:
24/02-21
Сума договору:
706 075.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
588 396.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.02.2021 00:00 - 30.11.2021 23:59
Дата підписання:
24.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний