• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд, ДК 021:2015 - 92620000-3 - Послуги, пов'язані зі спортом

Оголошено тендер

901 710.00 UAH
Номер: d985001124b04074aad771df2eb3a2c8
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-26-006673-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Дитячо-юнацька спортивна школа
Замовник: Дитячо-юнацька спортивна школа
Очікувана вартість: 901 710.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд, ДК 021:2015 - 92620000-3 - Послуги, пов'язані зі спортом
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.01.2021 13:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума901 710.00 UAH