-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сирні продукти.
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-005747-c
Торги не відбулися
327 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 635.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 635.00 UAH
Номер:
739f5d5b187143a8b4356282cda5455f
Внутрішній номер закупівлі:
8255046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-25-005747-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
планово економічний відділ onkocentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
327 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 635.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 810.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2021 17:13 - 31.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2021 17:13 - 10.02.2021 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату при наявності коштів на розрахунковому рахунку за поставлений товар в національній валюті України в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника. Розрахунки за поставлений товар здійснюється на підставі п.1 ст. 49 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється на протязі 10 (десяти) банківських днів з дати отримання Замовником на свій розрахунковий рахунок бюджетного призначення на фінансування закупівлі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сирні продукти.
Кількість
3400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
03115, Україна, м. Київ, м. Київ, Святошинський район, ВУЛ. ВЕРХОВИННА, будинок 69
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Переяслав-Молпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445920
-
Контактна особа:
Олександр Левченко 380682797022, 380682797022 tender00445920@gmail.com
-
Адреса:
08404, Україна, Київська область, Переяслав, вулиця Михайла Грушевського, буд. 54
Початкова пропозиція
315 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
94
Скарги
0