-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти сир твердий, сир кисломолочний
Оголошено тендер
327 000.00
UAH
Номер:
0754048ac0d344f5b8e2d9d00a7996eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-05-001792-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
327 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сирні продукти сир твердий, сир кисломолочний
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
Дата опублікування:
05.01.2021 15:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сир кисломолочний
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Сир твердий
Кількість
400 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума327 000.00 UAH