-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цукор
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-002631-a
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
f291ec80d1864a54b161d02b41c7b8d7
Внутрішній номер закупівлі:
8253976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-25-002631-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2021 16:47 - 01.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2021 16:47 - 11.02.2021 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
цукор
Кількість
20000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021