-
Відкриті торги
-
КЕП
Цукор
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
8741e689fc454bb8b2ef2ee07e815f9a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-25-012272-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цукор
Примітки:
річний план закупівель, затверджений рішенням уповноваженої особи від 25.01.2021 року
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
25.01.2021 16:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH