-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція системи водопостачання с.Грушуватка П'ятихатського району Дніпропетровської області (згідно ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013)
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-008685-b
Завершена
3 945 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 729.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 729.40 UAH
Номер:
e442d509a00e40009b166f541a279b54
Внутрішній номер закупівлі:
8252880
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-25-008685-b
Замовник:
Виконавчий комітет Саксаганської сільської ради П'ятихатського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41845765
-
Адреса:
52173, Україна, Дніпропетровська область, Саксагань, Центральна 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блащук Олександр Євгенович +380673052809 saksagsilrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 945 880.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 729.40 UAH
Період уточнення:
25.01.2021 16:14 - 31.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2021 16:14 - 10.02.2021 16:19
Аукціон:
11.02.2021 13:29 - 11.02.2021 13:51
Період кваліфікації:
11.02.2021 13:51 - 15.02.2021 09:56
Період завантаження договору:
15.02.2021 09:56 - 07.03.2021 09:56
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник оплачує вартість фактично виконананих робіт, які підтверджені (прийняті) за результатом перевірки авторського та технічного нагляду. Оплата виконаних робіт здійснюється протягом 45 (сорок п’ять) банківських днів з дня підписання документів Замовником
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція системи водопостачання с.Грушуватка П'ятихатського району Дніпропетровської області
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.11.2021
Місце постачання
52171, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, с.Грушуватка
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНВЕСТ-МОНТАЖБУД"
Оскарження: 15.02.2021 09:56 - 26.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41291061
-
Контактна особа:
Артем Кроцюк +380676337586 artem.imb@gmail.com
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЛАЗАРЯНА, будинок 3
Оскарження: 15.02.2021 09:56 - 26.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 800 909.89 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 800 909.89 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2021 09:56
Відповіді на вимоги
11
Документи
27
Скарги
0
ПП "АРХІТЕКТУРНІ ТА ІНЖЕНЕРНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966956
-
Контактна особа:
Владислав Ющенко +380981048641 vopznak74@gmail.com
-
Адреса:
49069, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ОЛЕКСАНДРА ПОЛЯ, будинок 46, офіс 547
Початкова пропозиція
3 900 860.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 900 860.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
de51602b77e7436f978ca32b1b98a785
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-008685-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ІНВЕСТ-МОНТАЖБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41291061
-
Контактна особа:
Артем Кроцюк +380676337586 artem.imb@gmail.com
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЛАЗАРЯНА, будинок 3
Номер договору:
1
Сума договору:
3 800 909.89 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 167 424.91 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
04.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний