-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція системи водопостачання с.Грушуватка П'ятихатського району Дніпропетровської області (згідно ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013)
3 800 909.89
UAH з ПДВ
Номер:
de51602b77e7436f978ca32b1b98a785
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-008685-b-b1
Замовник:
Виконавчий комітет Саксаганської сільської ради П'ятихатського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41845765
-
Контактна особа:
Блащук Олександр Євгенович +380673052809 saksagsilrada@ukr.net
-
Адреса:
52173, Україна, Дніпропетровська область, Саксагань, Центральна 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ІНВЕСТ-МОНТАЖБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41291061
-
Контактна особа:
Артем Кроцюк +380676337586 artem.imb@gmail.com
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЛАЗАРЯНА, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
04.03.2021 00:00
Період дії договору:
04.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
3 800 909.89 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 633 484.98 UAH)
Оплачено:
3 800 909.89 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 633 484.98 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція системи водопостачання с.Грушуватка П'ятихатського району Дніпропетровської області
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.11.2021
Місце постачання
52171, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, с.Грушуватка
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2df8bfa5eaaa427190c9eae621494876
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, уклали дану Додаткову угоду №1 від 28.05.2021 року (далі – Додаткова угода) згідно п.3.6.4 до Договору про закупівлю робіт №1 від 04.03.2021 року (далі Договір) по об'єкту: «Реконструкція системи водопостачання с. Грушуватка П'ятихатського району Дніпропетровської області» (згідно код ДК 021:2015– 45454000-4 - Реконструкція) (згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) про наступне: у зв’язку з початком капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення №0041504 Красноіванівка-Саксагань-/М04/ в межах села Грушуватка, де знаходиться об'єкт виконання робіт, виникли обмеження по виконанню робіт у строки відповідно з вимогами будівельних норм та правил та календарного плану (графіку). Відповідно до п.2.2. Договору - термін виконання робіт може змінюватися згідно з обставинами, передбаченими у п.19 постанови КМУ від 01.08.2005 №668 та статті 41 ч.5 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) від 25.12.2015р. № 922-VIII. Сторони дійшли згоди внести наступні зміни до Договору: 1). Додаток 2 "Календарний план виконання робіт" до Договору прийняти у новій редакції викладеній у додатку №1 Додаткової угоди. 2). Всі інші умови Договору залишаються незмінними і Сторони підтверджують по ним свої зобов’язання. 3). Дана Додаткова угода є невід’ємною частиною Договору, складена в двох примірниках по одному для кожної із Сторін, які мають однакову юридичну силу. 4). Дана Додаткова угода набуває чинності з дня її підписання Сторонами.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
dd34e55a9b714a65868370f3a257d667
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, в зв’язку зі зміною підпорядкування ТГ (зміна назви району), уклали дану Додаткову угоду №2 від 01.10.2021 року (далі – Додаткова угода) до Договору про закупівлю робіт №1 від 04.03.2021 року (далі Договір) по об'єкту: Реконструкція системи водопостачання с.Грушуватка П'ятихатського району Дніпропетровської області» (згідно код ДК 021:2015– 45454000-4 - Реконструкція) (згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013), про наступне: 1. В преамбулі та в тексті укладеного Договору замінити «Виконавчий комітет Саксаганської сільської ради П'ятихатського району Дніпропетровської області» на «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ САКСАГАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ». 2. У пункті 16 Договору «МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН» реквізити Замовника викласти в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
01.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано