• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія

Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, учасник надає переклад цього документу українською мовою, завірений підписом уповноваженої особи Учасника. При цьому установчі документи учасника, документи про призначення/обрання керівника, документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, а також документи, що підтверджують відповідність товару технічним вимогам, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Додатково власні назви, торгові марки, моделі, назва виробника, дилера, дистриб’ютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, значення технічних характеристик, топоніми, фірмові бланки, адреси сайтів, посилання, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу тендерної пропозиції, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками - нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати переклад українською мовою, вірність перекладу (або справжність підпису перекладача) повинна бути засвідчена нотаріально або документ повинен бути легалізований у встановленому законодавством України порядку. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту. Забезпечення тендерних пропозицій не вимагається.

Завершена

1 389 136.06 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 891.36 UAH
Номер: 66e20d35d194471b9df1bd04bdab1597
Внутрішній номер закупівлі: 8231978
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-22-012020-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
Контактна особа: Лашин Ігор Михайлович aerokwg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 389 136.06 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 891.36 UAH
Період уточнення: 22.01.2021 16:45 - 28.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.01.2021 16:45 - 07.02.2021 10:00
Аукціон: 08.02.2021 11:23 - 08.02.2021 11:50
Період кваліфікації: 08.02.2021 11:50 - 15.02.2021 16:23
Період завантаження договору: 15.02.2021 16:23 - 07.03.2021 16:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (код ДК 021:2015 – 09310000-5 електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 539980 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, АЕРОПОРТ, об’єкти Споживача На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"

Оскарження: 15.02.2021 16:23 - 26.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 091 146.23 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 047 561.19 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2021 16:23
Відповіді на вимоги 10
Документи 58
Скарги 0
ТОВ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
Початкова пропозиція 1 094 424.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 047 561.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 22
Скарги 0
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Початкова пропозиція 1 172 836.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 172 836.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 92
Скарги 0

Контракти

Номер: 6ab3c140c006486fb60a8eda6235cea0
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-22-012020-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"
Номер договору: №1
Сума договору: 998 525.34 UAH з ПДВ
Сума договору: 832 104.45 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 01.03.2021 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір на постачання електричної енергії.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №6.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №7.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №8.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №9.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №10.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s