• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

1 389 136.06 UAH
Номер: b4ac68426e444cf29c3aac6ec8fa8213
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-22-006169-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
Очікувана вартість: 1 389 136.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.01.2021 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 389 136.06 UAH