• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09310000-5 (Електрична енергія)

Для потреб підприємства у 2021 році. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська

Торги не відбулися

10 300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 103 000.00 UAH
Номер: 240f591c6f83499295ee30fec1c26cd2
Внутрішній номер закупівлі: 8231439
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-22-011577-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС"
Контактна особа: Світлана Миколаївна Курляндська +380508091094 artbahmut2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 103 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 309 000.00 UAH
Період уточнення: 22.01.2021 16:22 - 12.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.01.2021 16:22 - 22.02.2021 15:00
Період прекваліфікації: з 22.02.2021 15:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09310000-5 (Електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 2486800 Кіловат-година
Період постачання 01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, Бахмут, вул. Героїв праці,18 На карті