-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09310000-5 (Електрична енергія)
Оголошено тендер
10 300 000.00
UAH
Номер:
fc17361441014c89b88a74a47e5df8c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-22-009474-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33503442
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Героїв Праці, буд.18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33503442
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Героїв Праці, буд.18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09310000-5 (Електрична енергія)
Примітки:
Для потреб підприємства у 2021 році. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.01.2021 15:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 300 000.00 UAH