-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2021-01-21-007019-b
Торги не відбулися
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 500.00 UAH
Номер:
c4385160525c400b880e431563fba9fb
Внутрішній номер закупівлі:
8207696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-21-007019-b
Замовник:
НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698259
-
Адреса:
13120, Україна, Житомирська область, c. Нова Чортория, вул. Незалежності, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Омельчук +380968117350 opno30@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 500.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2021 14:44 - 27.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2021 14:44 - 06.02.2021 14:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
30000 літр
Період постачання
21.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРИСТОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42254701
-
Контактна особа:
Притикін Сергій Ігорович 380671111111, 380686893844 bristontender@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 44
Початкова пропозиція
621 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
621 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
21
Скарги
0