• Відкриті торги
  • КЕП

Дизельне паливо

Оголошено тендер

750 000.00 UAH
Номер: 42a74b2a17d44d4d92a0e7617ca4792b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-21-006549-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
Замовник: НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
Очікувана вартість: 750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.01.2021 14:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума750 000.00 UAH