-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Суміші лікувального харчування)
Тендер Prozorro UA-2021-01-21-006811-b
Завершена
473 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 369.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 369.00 UAH
Номер:
c562295227be40aa95d0edd81da5c0c8
Внутрішній номер закупівлі:
8207364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-21-006811-b
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791,+380507696917 d.rebenka-boyarka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
473 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 369.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2021 14:35 - 27.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2021 14:35 - 06.02.2021 10:00
Аукціон:
08.02.2021 13:13 - 08.02.2021 13:34
Період кваліфікації:
08.02.2021 13:34 - 08.02.2021 14:53
Період завантаження договору:
08.02.2021 14:53 - 28.02.2021 14:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Суміші лікувального харчування)
Кількість
1350 літр
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
08154, Україна, Київська область, Боярка, вул. Хрещатик, 111, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Київська область, Україна, 08154
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Лаверна"
Оскарження: 08.02.2021 14:53 - 19.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30931626
-
Контактна особа:
Олена Оринянська +380442380230,+380442380231 lavernazakypki@ukr.net
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА НАУМОВА, будинок 23-Б
Оскарження: 08.02.2021 14:53 - 19.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
473 719.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
471 216.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2021 14:53
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ РАДОШЕВСЬКА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2552915564
-
Контактна особа:
Радошевська Ганна 380500791130 HORISCHEVSKAA@I.UA
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01028, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЙОВА, будинок 16
Початкова пропозиція
473 722.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
471 353.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
027e8a2d0ca648b1a9815b1065bca78b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-21-006811-b-a1
Постачальник:
ТОВ "Лаверна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30931626
-
Контактна особа:
Олена Оринянська +380442380230,+380442380231 lavernazakypki@ukr.net
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА НАУМОВА, будинок 23-Б
Номер договору:
7
Сума договору:
471 216.42 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.03.2021 14:00
Статус:
Виконаний