-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Суміші лікувального харчування)
471 216.42
UAH без ПДВ
Номер:
027e8a2d0ca648b1a9815b1065bca78b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-21-006811-b-a1
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791,+380507696917 d.rebenka-boyarka@meta.ua
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Лаверна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30931626
-
Контактна особа:
Олена Оринянська +380442380230,+380442380231 lavernazakypki@ukr.net
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА НАУМОВА, будинок 23-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
7
Дата підписання:
01.03.2021 14:00
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
471 216.42 UAH без ПДВ
Оплачено:
471 216.42 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Суміші лікувального харчування)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1350 літр
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
08154, Україна, Київська область, Боярка, вул. Хрещатик, 111, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Київська область, Україна, 08154
На карті