-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45453000-7 Капітальний ремонт спортивної будівлі КП "Спорткомплекс" "Льодова Арена". м. Київ, вул. Шалетт,6. (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт внутрішніх приміщень)
Тендер Prozorro UA-2017-04-06-000086-a
45453000-7 Капітальний ремонт спортивної будівлі КП "Спорткомплекс" "Льодова Арена". м. Київ, вул. Шалетт,6. (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт внутрішніх приміщень). Проведення робіт з 01.06.2017р. по 31.07.2017р. Обсяг робіт визначається відповідно до технічних вимог, викладених в Додатку 4.
Завершена
2 188 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
Номер:
d161c1d5557745a3b106a84dd5ec0caf
Внутрішній номер закупівлі:
819672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-06-000086-a
Замовник:
Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03768026
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черевко Микола Васильович 380672396815 sportkomplex@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 188 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2017 09:25 - 11.04.2017 21:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2017 09:25 - 21.04.2017 21:00
Аукціон:
24.04.2017 12:06 - 24.04.2017 12:27
Період кваліфікації:
24.04.2017 12:27 - 27.04.2017 13:10
Період завантаження договору:
24.04.2017 12:27 - 14.05.2017 12:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45453000-7 Капітальний ремонт спортивної будівлі КП "Спорткомплекс" "Льодова Арена". м. Київ, вул. Шалетт,6. (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт внутрішніх приміщень)
Кількість
1 роботи
Період постачання
01.06.2017 - 31.07.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Укрмонтажлюкс
Оскарження: 24.04.2017 12:27 - 08.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33147770
-
Контактна особа:
Піддубний Олександр Павлович +380445483107 ukrmontagelux@gmail.com http://www.uml.com.ua
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Зрошувальна, 2
Оскарження: 24.04.2017 12:27 - 08.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 051 206.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 039 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.04.2017 13:10
Документи
59
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "КРАФТ МАСТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485841
-
Контактна особа:
Половинко Тетяна Володимирівна 380443039811, 380443039811 box@kraft-master.com http://www.kraft-master.com
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, бульвар Івана Лепсе 4, офіс 311
Початкова пропозиція
2 178 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 040 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
3eaa2f1057bb4dfd8a1187e745abec40
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-06-000086-a-b1
Постачальник:
ТОВ Укрмонтажлюкс
×
-
Код ЄДРПОУ:
33147770
-
Контактна особа:
Піддубний Олександр Павлович +380445483107 ukrmontagelux@gmail.com http://www.uml.com.ua
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Зрошувальна, 2
Номер договору:
1-КР
Сума договору:
2 039 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.05.2017 03:00 - 31.12.2017 02:00
Дата підписання:
16.05.2017 00:00
Статус:
Підписаний