• Відкриті торги
  • КЕП

45453000-7 Капітальний ремонт спортивної будівлі КП "Спорткомплекс" "Льодова Арена". м. Київ, вул. Шалетт,6. (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт внутрішніх приміщень)

ДОГОВІР ПІДРЯДУ. 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ 1.1. Замовник доручає, а Підрядник забезпечує, відповідно до дефектного акту, кошторисної документації та умов цього Договору, виконати Капітальний ремонт спортивної будівлі КП "Спорткомплекс" "Льодова Арена" (далі – Роботи) м. Київ, вул. Шалетт, 6. (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт внутрішніх приміщень) 1.2. Адреса розташування об'єкта : м. Київ, вул. Шалетт,6 («Льодова Арена») 1.3. Склад та обсяги робіт, що доручаються до виконання Підряднику визначені в Додатках до Договору та є його невід'ємною частиною. 1.4. Всі Роботи проводяться в спортивній будівлі, яка функціонує за графіком роботи.

2 039 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3eaa2f1057bb4dfd8a1187e745abec40
Ідентифікатор договору: UA-2017-04-06-000086-a-b1
Постачальник: ТОВ Укрмонтажлюкс
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Опис: ДОГОВІР ПІДРЯДУ. 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ 1.1. Замовник доручає, а Підрядник забезпечує, відповідно до дефектного акту, кошторисної документації та умов цього Договору, виконати Капітальний ремонт спортивної будівлі КП "Спорткомплекс" "Льодова Арена" (далі – Роботи) м. Київ, вул. Шалетт, 6. (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт внутрішніх приміщень) 1.2. Адреса розташування об'єкта : м. Київ, вул. Шалетт,6 («Льодова Арена») 1.3. Склад та обсяги робіт, що доручаються до виконання Підряднику визначені в Додатках до Договору та є його невід'ємною частиною. 1.4. Всі Роботи проводяться в спортивній будівлі, яка функціонує за графіком роботи.
Номер договору: 1-КР
Дата підписання: 16.05.2017 00:00
Період дії договору: 16.05.2017 03:00 - 31.12.2017 02:00
Сума договору: 2 039 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 039 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45453000-7 Капітальний ремонт спортивної будівлі КП "Спорткомплекс" "Льодова Арена". м. Київ, вул. Шалетт,6. (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт внутрішніх приміщень)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання 01.06.2017 - 31.07.2017
Місце постачання 02192, Україна, Київ, Київ, вул. Шалетт, 6 На карті