-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2021-01-20-004566-b
Торги не відбулися
115 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 150.00 UAH
Номер:
bdcdacdfa7ee40579e187285562b63f7
Внутрішній номер закупівлі:
8190106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-20-004566-b
Замовник:
Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611928
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Західно-Окружна, 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ковбель Сергій Миколайович +380382664341 teh_rsc@khm.hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 150.00 UAH
Період уточнення:
20.01.2021 14:35 - 26.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2021 14:35 - 05.02.2021 14:40
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
29008, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 11/1, 32400, м.Дунаївці, вул Франца Лендера, 41, 32300, м.Камянець-Подільський, проспект Грушевського, 1/2, 31100, м.Старокостянтинів, вул. Чайковського, 1А, 30400м.Шепетівка, вул Шешукова, 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108929
-
Контактна особа:
Андрій Левандовський +380673115403 levan75@ukr.net
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА, будинок 6/1
Початкова пропозиція
114 998.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 998.40 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
14
Скарги
0