• Відкриті торги
  • КЕП

Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації

Оголошено тендер

115 000.00 UAH
Номер: 9e1e188134604741b7ef776e6a01cf27
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-20-005025-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 115 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації
Примітки: Річнийт план закупівель на 2021 рік затверджено рішенням уповноваженої особи від 20.01.2021 Протокол №13
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.01.2021 13:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума115 000.00 UAH