• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газове паливо

Природний газ

Торги не відбулися

177 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 776.00 UAH
Номер: e0cc561c815149eaac9102962d90b71c
Внутрішній номер закупівлі: 8128385
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-13-000948-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1"
Контактна особа: Яицкая Тамара 380508240417 CPMSD_1@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 177 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 776.00 UAH
Період уточнення: 13.01.2021 14:41 - 19.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.01.2021 14:41 - 29.01.2021 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 18500 метри кубічні
Період постачання 01.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації