-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо
Оголошено тендер
177 600.00
UAH
Номер:
05ba10e7accb4633878d1c99026fdb12
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-13-001859-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188020
-
Адреса:
Україна, 93120, Луганська обл., місто Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188020
-
Адреса:
Україна, 93120, Луганська обл., місто Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
177 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо
Примітки:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.01.2021 13:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума177 600.00 UAH